Bloczek silikatowy SILKA E18A klasa 20 wym. 33,3x18x19,8 cm

Dzięki wykorzystaniu bloczków SILKA ściany są cięższe i posiadają bardzo pożądane właściwości. Mówimy tutaj przede wszystkim o wysokiej wytrzymałości, dzięki której ściany z bloczków wapienno-piaskowych SILKA są w stanie przenieść duże obciążenia (np. montaż ciężkich szafek czy półek). Kolejną zaletą jest wysoka izolacyjność akustyczna, która pozwala znacząco wyciszyć wybrane pomieszczenia.

Cena produktu jest silnie powiązana z ilością oraz miejscem dostawy. Prosimy o wypełnienie zapytania cenowego. Gwarantujemy szybka odpowiedź i najniższe ceny!

Opis

Ściany budowane z SILKI E18A są o 6 cm cieńsze od dotychczas stosowanych. Zaoszczędzona powierzchnia to niższy koszt wykonania 1m2 powierzchni użytkowej. Bloczek E18A to uzupełnienie dotychczasowej gamy produktów. Zrezygnowany tutaj z kanałów elektrycznych ze względu na wzrost akustyczności bloczka wraz z jego masą. Mimo to blok waży niecałe 21 kg, co w połączeniu z podchwytami pozwala bezpiecznie i bezproblemowo przenosić poszczególne bloczki. Zachowano też układ piuro-wpust, dzięki czemu wyeliminowano konieczność układania zaprawy w spoinach pionowych. Tak więc ścianę o wspaniałych parametrach akustycznych muruje się równie szybko i prosto jak w przypadku pozostałych bloczków SILKA E – bez konieczności uzupełniania zaprawą i przy minimalnym zużyciu kleju.

Zastosowanie: ściany akustyczne

Długość: 33,3 cm
Szerokość: 18 cm
Wysokość: 19,8 cm

Ilość sztuk na palecie: 60

Ilość m2 na palecie: 3,98
Ilość m3 na palecie: 0,72