Ogrodzenia z pustaków łupanych firmy Drewbet

pustak-lupany1

Ogrodzenia z pustaka łupanego firmy Drewbet to bardzo efektowne rozwiązanie w którym wyrazista estetyka kamiennego bloku została połączona z niezwykłą prostotą, szybkim montażem oraz trwałością i jakością. Elementy zespojone zaprawą pozwalają na wykonanie niemal dowolnego kształtu idealnie dopasowanego do ukształtowania powierzchni.

1. Ozdobne, łupane lico naśladujące kolor i strukturę naturalnego kamienia. Doskonale prezentuje się podświetlone.

2. Konstrukcja ogrodzenia i jego modułowy charakter gwarantują prosty i szybki montaż oraz łatwe dokonanie korekt wysokościowych.

3. Nowoczesne linie produkcyjne firmy Drewbet na których produkowane są elementy systemu ogrodzeniowego – gwarancja wysokiej dokładności a więc i nienagannego wyglądu.

4. Trwałość ogrodzenia dzięki technologii wibroprasowania betonu. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne i działanie promieni UV.

5. Doskonała jakość barwionego w masie betonu wzbogacanego kruszywem to gwarancja pięknego wyglądu ogrodzenia na lata.

6. Estetyka pustaków łupanych sprawia, że ogrodzenie bardzo łatwo „dobrać” do elewacji czy istniejącej już zabudowy gospodarczej.

 

Paleta kolorów

Siedem atrakcyjnych kolorów daje nieograniczone możliwości aranżacji, co sprawia, że systemy ogrodzeń z pustaków łupanych są najczęściej wybierane na rynku ze względu na walory wizualne.

 

Przykładowe realizacje

Poniżej można zobaczyć przykładowe realizacja ogrodzeń z pustaków łupanych. Jak widzimy elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych (z miejscem na panele drewniane, bramy czy furtki).

Katalog produktów